Movies
Ratings
704
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0