Series
Ratings
24
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0