Titles you rated
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5