Series
Ratings
125- すいかRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
EBS DocuprimeRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 0.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 1.5
Family Outing Season 1Rated ★ 1.0- Excessive ChallengeRated ★ 1.5
Running ManRated ★ 1.5- Reckless ChallengeRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Vinland SagaRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
MemorialsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 0.5
I Am SoloRated ★ 0.5
I'm a naturalRated ★ 3.0
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 1.0