Movies
Ratings
107
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5