Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 2.5
Tokyo SeimenjoRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Park’s ClinicRated ★ 1.5
Shadow BeautyRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5