Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
BargainRated ★ 5.0