Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0