Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0