Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0- Doduk JapgiRated ★ 5.0