Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5