Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- SoulmateRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0