Movies
Ratings
168
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5