Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
Red CarpetRated ★ 4.0
Twilight of the Ice NymphsRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
Crusade in JeansRated ★ 2.5- Aladdin and His Magic LampRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 2.0- Beauty And The BeastRated ★ 3.0
Hercules and the Lost KingdomRated ★ 2.0
The Continuing and Lamentable Saga of the Suicide BrothersRated ★ 3.5
A Matter of Life and DeathRated ★ 3.5
The GorgonRated ★ 2.5- Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5- Five Children and ItRated ★ 3.0