Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0