Series
Ratings
150
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.5- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0