Titles you rated
The MasterRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Summer TimeRated ★ 3.0- Wet Dreams 2Rated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Romance JoeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0