Movies
Ratings
48
The A-TeamRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0