Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0