Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0