Titles you rated
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
RevolutionRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0