Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5