Titles you rated
The HurricaneRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 1.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0