Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0