Series
Ratings
99
Blue PeriodRated ★ 4.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
Z NationRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 4.0
GirlbossRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Bake Squad Season 1Rated ★ 3.5
Nailed It!Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
GlueRated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
UndeclaredRated ★ 3.0