Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
HannaRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 5.0