Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
NonstopRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0