Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0