Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5