Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0