Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
FuryRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0