Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 1.0
The RebelRated ★ 1.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 1.0
Band of SistersRated ★ 1.0
MotherRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 1.5
Tomorrow with YouRated ★ 1.5
Scarlet HeartRated ★ 1.0
Woman of DignityRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 1.5