Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0