Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0