Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Great PatrioteersRated ★ 4.0
ItRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5