Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5