Movies
Ratings
677
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Fast XRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5