Series
Ratings
67
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
KairosRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5