Movies
Ratings
70
Murder, Take OneRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0