Series
Ratings
61
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 3.0
- Family's HonorRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.0