Movies
Ratings
294
F1: The MovieRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
The CourierRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5