Movies
Ratings
430
AmélieRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0