Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
My Oxford YearRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
RM: Right People, Wrong PlaceRated ★ 5.0
The KillersRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
TarRated ★ 3.5