Movies
Ratings
290
The Grand HeistRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5