Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5