Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5