Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Wild HogsRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0