Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 2.5
New York MinuteRated ★ 2.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
The Perfect StormRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5