Titles you rated
Scarlet InnocenceRated ★ 4.5
Fading GigoloRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
EuroTripRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0