Titles you rated
The Great BattleRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0